Περιφερειακές εκλογές Πελοποννήσου: Το ψηφοδέλτιο Μπουντρούκα - 14 στη Κορινθία






Ένας συνδυασμός που αποτελείται από καταξιωμένους πολίτες από τις πέντε Περιφερειακές Ενότητες....
Τον συνδυασμό Πελοποννησιακή Συμμαχία αποτελούν οι εξής:


ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Περιφέρειας Πελοποννήσου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΤΡΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1. ΑΔΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΗΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1. ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
10. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΤΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1. ΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΗ-ΗΛΙΑΔΗ ΛΥΓΕΡΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΟΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ
9. ΣΚΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΙΕΡΡΟΥ
11. ΤΖΟΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
4. ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΟΡΡΕ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ
10. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
12. ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΤΣΟΜΠΑΝΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Πηγή:kalimera-arkadia.gr

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Previous
Next Post »