Δεν τρομάζει από έδρες ο Ατρόμητος και... πάει για πρωτάθλημα

Ποιος ξεγράφει τον Ατρόμητο από τη μάχη του τίτλου, όταν κάνει επίδειξη δύναμης στη Ριζούπολη,..
3-0 τον Απόλλωνα Σμύρνης, με δυο γκολ πριν καν συμπληρωθούν 10 λεπτά αγώνα; Η παρέα του Ουάρντα ακολουθεί κατά πόδας τους τρεις βασικούς διεκδικητές.

Τον Απόλλωνα Σμύρνης ο Ολυμπιακός τον νίκησε με ανατροπή στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα. Από την άλλη, ΠΑΟΚ και ΑΕΚ ούτε που σκόραραν απέναντί του (0-0).

Τι έκανε ο τέταρτος διεκδικητής του τίτλου (γιατί τέτοιος είναι πλέον) Ατρόμητος;

Φιλοδώρησε την "ελαφρά ταξιαρχία" με τρία γκολ και έφυγε από τη Ριζούπολη με το έκτο διπλό του στο πρωτάθλημα - η καλύτερη επίδοση όλων των άλλων.

Η ομάδα του Κάναντι συμπεριφέρθηκε σαν την κόμπρα, αιφνιδίασε με δύο γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο και να σου το... πρωταθληματικό 3-0!

Πηγή : contra.gr